חבילות הפקת אירועים

תקליטן לאירועים

אחד המרכיבים החשובים ביותר עבור ערב חגיגי הינו המוסיקה, לכן אין זה פלא כי בכל אירוע נמצא תקליטן אשר ידאג להרקיד את האורחים וליצור אווירה שמחה ונעימה במהלך כל הערב.

די ג'יי לחתונה

תקליטן איכותי ידע להתאים את המוזיקה של האירוע עבור קהל האורחים ולייצר את האווירה הנכונה בצורה ספציפית בכל פעם מחדש, החיפוש אחר דיג'יי הינה לרוב דרך המלצות של חברים ומהיכרות שלנו באירוע בו היינו בעבר והתרשמנו לטובה מן התקליטן.

להקה לאירועים

להקה לאירוע יכולה להיות רק עבור חלק מסוים של האירוע כמו עבור קבלת הפנים, בתור החלק המוזיקלי העיקרי או בשילוב עם תקליטן בתור חבילה, האפשרויות הינן מאוד מגוונות והבחירה תלויה לחלוטין במה שכל בעל אירוע מבקש עבור החגיגה האישית שלו.

להקה לאירוע יכולה לכלול להקה של נגנים כמו נגני כינורות, להקת מתופפים, להקה ששרה בסגנון מסוים או להקה של ילדים אשר תלווה בשירה את הצעידה לחופה.

אטרקציות נוספות

האפשרויות היום הינן אינסופיות וכל בעל שמחה יכול לבחור עד כמה הוא מעוניין להשקיע באירוע, כאשר ניתן ליצור חבילה שתכלול כמה אלמנטים יחדיו ותספק את האווירה המושלמת.

ניתן להוסיף פירוטכניקה, רקדנים, תמונות על גבי מגנטים, שחקנים, בועות סבון, מכונת עשן, מתנות שמחלקים לרוקדים ברחבת הריקודים, הפרחת יונים/פרפרים, בר של ממתקים ועוד רעיונות מיוחדים שיכולים לשדרג את כל האירוע ולהפוך אותו לשונה ומיוחד מאחרים.