כלות

בתור כלה ישנם ספקי שירות שאת חייבת להכיר וזאת על מנת להגיע אל ערב החתונה בדיוק בצורה עליה חלמת.

לעצב שיער מושלם

לבחור תסרוקת עבור ערב החתונה אינו דבר פשוט, שכן את צריכה להתחשב בסוג העיצוב של שמלת הכלה אותה תבחרי עבורה יתאים מעצב השיער את התסרוקת שתחמיא לשמלה ותמצא חן בעיני הכלה.

תמיד כדאי לגשת מראש למעצב השיער על מנת שיעבור איתך על סוג התסרוקת שלדעתו תהיה הכי יפה עבורך ויעצב עבורך תסרוקת ניסיון שתמחיש לך את המראה עבור ערב החתונה.

חלק מהבוטיקים לעיצוב שמלות כלה מציעים שירותים נוספים של מעצב שיער תחת אותה קורת הגג, בדיקה קצרה תאפשר לך לדעת האם את מעוניינת לעשות עסקת חבילה שתכלול את כל השירותים לפני צאתך אל הצילומים.finding-the-perfect-one-187578-m

איפור של כוכבת על

כדי להיראות כמו הכלות במגזינים צריך למצוא מאפר שידע לעשות את העבודה בצורה המקצועית ביותר וזה אומר להתאים את האיפור לאופי הכלה, לשמלה שלה ולסוג העור שלה.

אל תתפשרי על מאפר וחפשי אחר המלצות של חברות יחד עם תמונות שלהן מערב החתונה, את צריכה להיות מרוצה מן האיפור שיחזיק למהלך הערב כולו, גם אם מדובר ביום קיצי במיוחד.

גם באיפור את יכולה לבקש איפור ניסיון אשר ימחיש לך בצורה יותר טובה איך תיראי בערב החתונה ועד כמה האיפור הוא אכן מקצועי.

שמלת כלה חלומית

כל כלה מדמיינת את עצמה בשמלת חלומות מיוחדת משל עצמה, כדי למצוא את אותה שמלת חלומות צריך לעבור בלא מעט חניות מעצבים עד אשר מוצאים את האחת.

תמיד מומלץ למדוד כמה שמלות בעיצובים שונים וזאת על מנת להבין איזה סוג של עיצוב הכי מחמיא לסוג הגוף שלך, הרבה שמלות נראות לא מושכות על הקולב,אף על הגוף מקבלות מראה חדש לגמרי.

אל תשכחי כי ישנן התאמות של השמל לגוף שלך אשר עתיד להשתנת בתקופה שלקראת החתונה מכיוון שכלות רבות מרזות בשל הלחץ, אל דאגה בזמן המדידות שחוזרות שוב ושוב יתאימו את השמלה למידות הנוכחיות.

מחירי שמלות הכלה מתחילים בכמה אלפים ונוסקים אל מעל עשרת אלפים והלאה, המחיר ימשיך לעלות ככל שתבחרי בבדים מובחרים וכן אם תבקשי שתי שמלות ומעלה עבור יום החתונה.

מניקור/ פדיקור

חובה לעשות באותו היום או יום לפני כן כדי להגיע עם ציפורניים מושלמות גם ברגליים וגם בידיים! אם יש לך מישהי אליה את ניגשת לשם ביצוע מניקור ופדיקור על בסיס קבוע, שרייני מראש יום עבור פינוקי חובה אלה.

אם אין לך מניקוריסטית קבועה, קבלי המלצות מחברות ודאגי לשריין תור מראש.

טיפול פנים מפנק

גם את רוצה להגיע אל ערב החתונה והרת ממש כמו כוכבת הוליוודית עם שמלה מפוארת ואיפור מנצנץ?

עור הפנים שלנו אוהב פינוקים ונראה במיטבו לאחר כל אלה,חשוב לגשת לטיפול פנים כמה שיותר זמן מראש בפרט אם מדובר בטיפול עמוק, שכן בתחילה העור יגיב בצורה שאינה אסתטית וייקח לו זמן להחלים ולהתרפא.

בחרי בקוסמטיקאית רפואית בעלת חוות דעת חיוביות וניסיון שלא יותירו בך ספק לגבי איכות הטיפול, הגיעי לפגישה ראשונית כמה שיותר שבועות לפני יום החתונה על מנת לקבל יעוץ לגבי הטיפול שמומלץ למצב העור שלך.